ÜCRETSİZ HOSTİNG DÜZENLEMESİ

Sayın Turuncu Sunucu ailesi mensupları,2 Yılı aşkın süredir sunduğumuz ve belki firmamızın bir sembolü olan cPanel ve Plesk ücretsiz hosting hizmetini 07.10.2018 tarihi itibariyle Turuncu Sunucu'dan kaldırdığımızı üzülerek bildirmek isteriz. Bu düzenlemeye gitmemizin sebebi ise artık bir zorunluluk haline gelmiştir. Artan ... Devamını Oku »

6th Oct 2018
NAMESERVER DEĞİŞİKLİĞİ

Sayın Müşterilerimiz,Turuncu Sunucu altyapısından kullanılan hosting hizmetlerinin nameserver adresleri değiştirilmiştir. Yeni nameserver adresleri:ns1.ogemteknoloji.comns2.ogemteknoloji.com 'dur.Eski nameserver ... Devamını Oku »

26th Aug 2018
LİNUX HOSTİNG DENEME PAKETİ HİZMETİNDE DÜZENLEME

Turuncu SunucuLinux Hosting Deneme Paketi düzenlemesi (08.08.2018)Sayın müşterilerimiz,Turuncu Sunucu'nun sağladığı imkanların siz müşterilerimizce denenmesi ve altyapımızı herhangi bir sınır olmadan test edebileceğiniz 1 hafta süreli olarak verilen Linux Hosting Deneme Paketi 08.08.2018 tarihinden itibaren sağlanmayacaktır. ... Devamını Oku »

8th Aug 2018
FİZİKSEL SUNUCULARDA DEV İNDİRİM!

Sayın müşterilerimizFiziksel Sunucu (Sunucu kiralama) fiyatlarımızda dev indirime imza atmış bulunmaktayız. Yeni fiyatlar aşağıda belirtilmiştir:Dell PowerEdge R210 [Stokta 1 adet mevcut] (Paket bilgilerini görmek için tıklayın) -> Ayda sadece 220 TL! Üstelik 12  Ay parça garantisi veriyoruz. 12 Ay sonunda ise parça ... Devamını Oku »

23rd Jan 2018
ÜCRETSİZ HOSTİNG İÇİN MAİL GÖNDERİMİ HAKKINDA DEĞİŞİM

Sayın müşterimiz17 Ocak 2018 tarihinden itibaren Ücretsiz Hosting hizmetini kullanan müşterilerimizin mail sunucusuna erişimi olmayacaktır. Bunun en öenmli sebebi Ücretsiz hosting kullanan birçok müşterimizin aldıkları hizmeti suistimal ederek spam, dolandırıcılık gibi kötü amaçlardan dolayı kullandıklarından sunucumuzun ... Devamını Oku »

17th Jan 2018
ÜCRETSİZ ALAN ADI TESCİLİ!

Sayın müşterilerimizTuruncu Sunucu firmamız Linux cPanel Hosting (Ücretsizde dahil) kullanan tüm müşterilerimizin kullanımı için tamamen ücretsiz alan adı hizmetini kullanıma açmıştır. Artık müşterilerimiz cPanel hosting siparişi verirken alt alan adını seçerek bu hizmetimizden faydalanabilir.Turuncu SunucuBiz teşekkür ... Devamını Oku »

29th Dec 2017
WHM Bayilikte paket değişikliği!

Sayın müşterilerimiz

WHM Bayilik hizmetindeki tüm sınırlı hizmetler tamamen sınırsız olan WHM Bayilik hizmeti ile değiştirilmiş ve fiyatına dev indirim uygulanmıştır. Hemen göz atmanızı tavsiye ederiz.

Turuncu Sunucu

2nd Dec 2017
Ücretsiz hosting sunucu değişikliği

Ücretsiz cPanel hosting hizmetimiz antlaşmalı firmamız olan Poyraz Hosting'in altyapısı üzerinden sunulmaktaydı fakat 18 Kasım tarihinde Poyraz Hosting ile yaptığımız antlaşma sonlanmıştır. Bunun sebebi Poyraz Hosting yatırım yaptığı altyapısının ücretsiz hizmetler için kullanılmasını artık kabul edemeyeceğini ... Devamını Oku »

19th Nov 2017
Ücretsiz Plesk Hosting sunucu transferi

Linux Ücretsiz Plesk Hosting hizmeti daha yüksek performanslı bir sunucuya taşınmıştır bu nedenle DNS A ile yönlendirme yapan müşterilerimizin IP güncellemesi gerekmektedir.Yeni sunucu IP adresi: 93.114.130.36Nameserver ile yönlendiren müşterilerimizin bir işlem yapmasına gerek yoktur nameserver adresleri otomatik ... Devamını Oku »

3rd Oct 2017
B Tipi ortaklar için prosedür güncellemesi

Turuncu Sunucu30 Eylül tarihi itibariyle B Tipi satış ortakları veya Satış ortakları gelir paylaşımı prosedüründe yapılan yeni değişiklikler yürürlüğe girecektir. Bu değişiklikler kapsamında komisyon çekme sınırı 50 TL'den 20 TL'ye düşürülmüştür ve %12 olan kazanç paylaşım oranı %15'e yükseltilmiştir. B Tipi ... Devamını Oku »

30th Sep 2017